Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла -садок ) №3 "Теремок"

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/Лого садиков.JPG

«Наші діти цвітуть

на живому стовбурі життя...

Це прекрасний яблуневий сад.

Будьте добрими, доглядайте його:

поливайте, обрізуйте сухі гілочки.

Не тільки гами фарб - плоди,

ось, що має вас цікавити...»

А.С. Макаренко

Шановні відвідувачі!

Ми раді щоденному віртуальному спілкуванню з Вами. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини, хто готовий поділитися досвідом, розповісти про труднощі виховання і навчання дошкільника, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими фахівцями.

На нашому сайті Ви можете:

  • дізнатися:

- про життя дітей у групах;

- останні новини дошкільного закладу;

  • знайти:

- інформацію про дитячий садок і реалізованих зпедагогічним колективом програмах виховання і навчання дітей дошкільного віку;

- поради фахівців дошкільного закладу;

  • відвідати фотогалерею;
  • поставити питання з виховання та навчання дітей, роботи закладу нашим спеціалістам, залишити відгук про наш садок, висловити пропозиції щодо покращення роботи закладу на сторінках сайту.

Наш дитячий садок - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Наш дитячий садок - це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.

Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.

Наш "Теремок"- це сім'я. І, як у будь-якій дружній родині, у нас є свої традиції

/Files/images/100_1386.jpg

/Files/images/IMG_5456.JPG/Files/photogallery/детский сад 530.jpg

/Files/photogallery/IMG_0886.jpg/Files/images/100_0977.jpg/Files/images/IMG_0650.JPG

/Files/images/детский сад 311.jpg/Files/images/100_0450.jpg

/Files/images/DSC02325.JPG

ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ 2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

Колектив дошкільного навчального закладу у 2014-2015 навчальному році буде працювати над головною методичною метою: “Формування дитячої особистості, підготовка її до органічного, безболісного входження до соціуму, природного і предметного довкілля через освоєння основних видів життєдіяльності ”. Виходячи з цього визначено основні завдання на наступний навчальний рік:

1. Впровадження в педагогічну практику сучасних підходів до мовленнєвого розвитку та формуванню мовленнєвої компетенції дошкільників.

2.Удосконалення форм, методів роботи по формуванню здорового способу життя, мотивації ціннісного ставлення кожної дитини до власного здоров'я з раннього віку.

3.Поглиблення роботи з формування патріотично налаштованої особистості та активізації пізнавальної діяльності дошкільників у процесі ознайомлення з природою відповідно Базового компоненту дошкільної освіти.

4. Забезпечення якісної освіти дітей п’ятирічного віку, їх творчого та інтелектуального розвитку через використання інноваційних технологій.

5. Поглиблення роботи щодо підвищення професійного рівня педагогів дошкільного закладу шляхом формування психолого-педагогічної та загальної культури, підвищення у них мотивації до самовдосконалення.

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930